Click Here To Visit SIP Broker  

Go Back   Voxalot / SIP Broker Support Forums > Voxalot Forums > Polski Support Voxalot

Polski Support Voxalot Pomoc, porady i opinie o Voxalot w jezyku polskim.

 
 
Reply
Thread Tools Display Modes
Unread 08-23-2009, 11:42 AM   #1
rzyrafa
Junior Member
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 1
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
rzyrafa is on a distinguished road
Default sipsorcery.com ktos juz rozpracował?

Witam!
Duzo opisow dotyczy centralki na My SIP Switch Use multiple VoIP providers with one SIP phone lecz niestety zablokowane jest tworzenie nowych kont i w zwiazku z tym ma pytanie czy ktos juz rozpracowal i moglby opisac centralke na stronie proponowanej przez mysipswitch, mianowicie: sipsorcery.com

Ucze sie juz ktorys dzien z kolei, czytajac forum jak jak skonfigurowac te wszystkie uslugi i bramke lecz temat jest łatwy nie jest i bez pomocu kolegów bardziej zaawansowanych umysłowo cieżko dojsc samemu do satysfakcjonujacych rozwiazan.

Szukam rozwiazania:bramka pap2t+voipdiscount(rozmowy wychodzace) i numer z newfon lub actio na jednym porcie FXS.

Dzieki i PZDR>
rzyrafa is offline   Reply With Quote
Unread 09-05-2009, 06:00 AM   #2
jozef
Member
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 46
Thanks: 30
Thanked 12 Times in 11 Posts
jozef is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by rzyrafa View Post
Szukam rozwiazania:bramka pap2t+voipdiscount(rozmowy wychodzace) i numer z newfon lub actio na jednym porcie FXS.

Dzieki i PZDR>
Sprzęt to nie moja specjalność. Wiem, że bramka pap2t ma dwa porty FXS, ale nie wiem czy możesz logować się do dwóch operatorów. Nie wiem też, czy możesz mieć dwóch operatorów wychodzących na jednym porcie FXS gdy mają te same loginy i hasła.

Napisz dokładnie/wyraźnie jak korzystasz z bramki i jak chciałbyś jej używać z SIPSorcery.

Konfiguracja SIPSorcery do odbierania rozmów jest prosta. Ja obecnie odbieram Actio przekierowując wywołanie do Voxalota do którego jestem zalogowany.
jozef is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT. The time now is 08:30 AM.


Powered by vBulletin® Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.